Привіт! Ми – Orange Swim

Orange Swim – це команда однодумців і звичайних людей, таких як і ти, що зв’язали своє життя з олімпійським видом спорту – професійним плаванням. Ми створили цей сайт задля того, аби налагодити і зробити гнучкою комунікацію між плавцями, тренерами та батьками майбутніх олімпійських чемпіонів.

Наша основна мета – відповісти просто і зрозуміло на запитання, що стосуються організації та участі у змаганнях із плавання усіх форматів, категорій та локацій не лише для професійних спортсменів, а й для плавців Masters.

Все, що потрібно плавцю на одному сайті

Ми щодня відшукуємо та розміщуємо на сайті найкращі індивідуальні та групові оздоровчо-спортивні збори, які проводяться на території України та за кордоном. Адже підготовка майбутніх чемпіонів є найважливішим вкладом у всеукраїнський спортивний фонд, чи не так?

Окрім цього, ми приділяємо значну увагу спортивним тренерам, інформація для яких розміщена у розділі Тренерські заходи. У ньому весь час оновлюється інформація щодо актуальних конференцій, зборів та навчально-практичних показових виступів для професіоналів.

Ми знаємо, як іноді складно спортсменам вести публічне життя та формувати професійні стосунки із спонсорами, тому відкрили спеціальні консультації Sport Marketing & PR, під час яких вчимо майбутніх зірок правилам роботи із власними аккаунтами в Facebook, Instagram та YouTube, надаємо життєво важливі поради для побудови співпраці із керівниками команд, вчимо правильно себе презентувати та ін.

В рамках нашого проекту ми співпрацюємо із міжнародною грантовою програмою Sport&Study USA та допомагаємо талановитим спортсменам різних розрядів отримати 100% стипендію на вищу освіту, проживання та харчування у рейтингових університетах США.

Окремо на сайті ви знайдете розділи що стосуються професійної літератури, освітньо-практичних відео та інвентаря.

Разом до перемог!