• This event has passed.

Всі Події

Orange Cup

Вересень 13 - Вересень 15

Ласкаво просимо на Перший відкритий міжнародний турнір з плавання Orange Masters Cup & Orange Generation Cup 13-15 вересня 2019 у Тернополі!

До змагань запрошуються спортсмени всіх СК, ФЦ, ДЮСШ, СДЮСШОР, ЦОП, УОР України та іноземних команд. Максимальна кількість спортсменів-учасників змагань – 600 спортсменів, серед них – 300 учасники до 14 років, та 300 – учасники категорії Мастерс. Змагання проводяться у командній першості та в особистому заліку. Заявки на участь формуються відповідно до послідовності їх подачі в електронному вигляді.

Розклад змагань

13 вересня

08:00 - 20:30
Тренувальний день: збір учасників, тренування, відкрите занятти та фотосесія із Бо Якобсен (Данія)

15:00

Урочисте відкриття та початок змагань – M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10, M11, M12

50 Бат

Спортсмени, що посіли 1, 2, 3 місця в індивідуальних номерах програми нагороджуються дипломами. У вікових групах К1, К2, К3, і T1 учасники, які посіли 1, 2, 3 місця у відповідній групі по сумі трьох будь- яких дистанцій нагороджуються медалями, грамотами, та призами. У вікових групах M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10, M11, M12 учасники, які посіли 1, 2, 3 місця у відповідній групі по сумі трьох будь- яких дистанцій нагороджуються грамотами та призами. Команди, які посіли 1, 2, 3 місця в естафетному плаванні, нагороджуються дипломами. Команди, які посіли 1, 2, 3 місця в загальнокомандному рейтингу нагороджуються дипломами та кубками. Тренер кращого спортсмена з вікових груп К1, К2, К3, і T1 (за кількістю нагород) нагороджуються грошовою нагородою 2000 грн.

Оплата та повернння:

• В призначенні платежу обов’язково вкажіть «Інформаційні послуги / Ім’я та прізвище»
  • Грошові кошти, що надійшли виконавцю в якості оплати стартового внеску підлягають поверненню замовнику тільки у разі відміни/заміни/переносу спортивного заходу.
  • Повернення коштів здійснюється на протязі 14 банківських днів.
  • У разі відмови замовника від участі у спортивних заходах повернення коштів не проводиться.
  • У разі хвороби або смерті замовника, повернення коштів виконавцем відбувається згідно законодавства України та прав споживача, за наявністю відповідних документів.